Taboola (7.x-2.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Number of blocks
fr: Nombre de blocs

en: Container
fr: Conteneur

en: Save
fr: Enregistrer

en: Publisher ID
fr: Identifiant (ID) de l'éditeur

en: Selector
fr: Sélecteur

en: Advertising
fr: Publicité

en: Placement
fr: Emplacement
