Taboola (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Number of blocks
pt: Número de blocos

en: Save
pt: Salvar

en: Mode
pt: Modo

en: Position
pt: Posição

en: Selector
pt: Seletor
