Taboola (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: Container
uk: Контейнер

en: Save
uk: Зберегти

en: Mode
uk: Режим

en: Publisher ID
uk: Ідентифікатор видавця

en: Position
uk: Позиція

en: Selector
uk: Вибір

en: Slider
uk: Повзунок

en: Placement
uk: Розташування

en: Service Path
uk: Службовий шлях

en: Administer Taboola
uk: Адміністрування Taboola

en: Enable Taboola extra fields for this content type.
uk: Включити додаткові поля Taboola для цього типу матеріалів.
