Tab Tamer (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies

en: Other
af: Ander
