Tab Tamer (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Options
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Hidden
be: Схаваць
