Tab Tamer (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Options
bg: Параметри

en: Other
bg: Други

en: Hidden
bg: Скрит
