Tab Tamer (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Options
bs: Opcije

en: Hidden
bs: Sakriven
