Tab Tamer (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Other
cy: Arall

en: Hidden
cy: Wedi cuddio
