Tab Tamer (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Options
da: Valg

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Other
da: Anden

en: Hidden
da: Skjult
