Tab Tamer (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Options
el: Επιλογές

en: Other
el: Άλλο

en: Hidden
el: Κρυφό
