Tab Tamer (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: Options
es: Opciones

en: Your changes have been saved.
es: Sus cambios se han guardado.

en: Other
es: Otro(s)

en: Hidden
es: Oculto

en: Reset to Defaults
es: Restablecer valores iniciales
