Tab Tamer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Options
et: Valikud

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Other
et: Muu

en: Hidden
et: Peidetud
