Tab Tamer (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: Other
fa: ساير

en: Hidden
fa: پنهان
