Tab Tamer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Options
gl: Opcións

en: Other
gl: Outro

en: Hidden
gl: Oculto
