Tab Tamer (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Options
hi: विकल्प

en: Other
hi: अन्य

en: Hidden
hi: छुपा हुआ
