Tab Tamer (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Options
hr: Opcije

en: Other
hr: Ostalo

en: Hidden
hr: Skriveno
