Tab Tamer (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Hidden
hy: Թաքնված
