Tab Tamer (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Options
ja: オプション

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Other
ja: その他

en: Hidden
ja: 非表示
