Tab Tamer (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Other
ka: სხვა

en: Hidden
ka: დამალული
