Tab Tamer (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Options
lt: Nustatymai

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Other
lt: Kiti

en: Hidden
lt: Paslėptas
