Tab Tamer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Options
nl: Opties

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Other
nl: Andere

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Reset to Defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: Edit tabs
nl: Tabs bewerken

en: Control Administration Tabs
nl: Beheertabs beheren

en: All tabs have been reset.
nl: Alle tabs zijn opnieuw ingesteld.

en: administer tabtamer
nl: Tab Tamer beheren

en: Administer the Tab Tamer
nl: Tab Tamer beheren
