Tab Tamer (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Other
nn: Andre

en: Hidden
nn: Skjult
