Tab Tamer (7.x-1.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ
