Tab Tamer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Options
pl: Opcje

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Other
pl: Inne

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Edit tabs
pl: Edytuj zakładki

en: Tabs are grouped by their parent path. Many paths use a wilcard ("%") as a placeholder to allow for dynamic paths, such a "user/1/edit" or "node/3/revisions", which are represented here as "user/%/edit" and "node/%/revisions".
pl: Zakładki grupowane są według ich macierzystej ścieżki. Wiele ścieżek używa symbolu wieloznacznego ("%") jako symbolu zastępczego, aby umożliwić działanie ścieżek dynamicznych, takich jak "user/1/edit" lub "node/3/revisions", których odpowiednikiem tutaj są "user/%/edit" oraz "node/%/revisions".

en: From this screen, you can change the order that the tabs will be displayed, hide them or disable them.  Hiding a tab allows for the URL to still function, whereas disabling a tab will remove the URL from the menu system altogether.
pl: Z tego ekranu możesz zmieniać porządek zakładek, które będą wyświetlane, ukrywać zakładki lub wyłączać je. Ukrycie zakładki pozwala na dalsze działanie URL, podczas gdy wyłączenie zakładki spowoduje usunięcie URL z całego systemu menu.

en: You may need to clear your cache in order for these changes to take effect.
pl: Może będziesz musiał wyczyścić pamięć podręczną, aby te zmiany weszły w życie.

en: administer tabtamer
pl: Administracja zakładkami

en: Gives additional control over what tabs are seen by a user.
pl: Daje dodatkową kontrolę nad tym, które zakładki są widoczne dla użytkownika.
