Tab Tamer (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Path
pt: Caminho

en: Options
pt: Opções

en: Your changes have been saved.
pt: Suas alterações foram salvas.

en: Other
pt: Outros

en: Hidden
pt: Oculto

en: Edit tabs
pt: Editar tabs

en: administer tabtamer
pt: administrar tabtamer
