Tab Tamer (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Options
pt: Opções

en: Your changes have been saved.
pt: Suas alterações foram guardadas.

en: Other
pt: Outro

en: Hidden
pt: Oculto

en: Edit tabs
pt: Editar separadores
