Tab Tamer (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Options
ru: Опции

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения были сохранены.

en: Other
ru: Другое

en: Hidden
ru: Скрытый

en: Reset to Defaults
ru: Очистить

en: Edit tabs
ru: Редактировать вкладки
