Tab Tamer (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Options
sv: Alternativ

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Other
sv: Övriga

en: Hidden
sv: Dold
