Tab Tamer (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Hidden
ta: மறைந்தது
