Tab Tamer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Options
uk: Опції

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Other
uk: Інше

en: Hidden
uk: Приховано

en: Reset to Defaults
uk: Скинути до початкових
