Tab Tamer (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Other
vi: Khác

en: Hidden
vi: Ẩn
