Tab Tamer (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Options
ar: الخيارات

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Other
ar: آخر

en: Hidden
ar: مخفي
