Tab Tamer (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Options
ast: Opciones

en: Other
ast: Otru

en: Hidden
ast: Anubríu
