Tab Tamer (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ
