Tab Tamer (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Options
ca: Opcions

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Other
ca: Altres

en: Hidden
ca: Ocult

en: Reset to Defaults
ca: Reactiva els valor per defecte
