Tab Tamer (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Options
cs: Možnosti

en: Other
cs: Jiné

en: Hidden
cs: Skryté
