Tab Tamer (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་
