Tab Tamer (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Other
eo: Alia

en: Hidden
eo: Kaŝita
