Tab Tamer (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Options
eu: Aukerak

en: Other
eu: Bestea

en: Hidden
eu: Ezkutua
