Tab Tamer (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Options
fi: Valinnat

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Other
fi: Muu

en: Hidden
fi: Piilotettu
