Tab Tamer (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Path
is: Leið

en: Options
is: Setingar

en: Other
is: Annað

en: Hidden
is: Krógvað
