Tab Tamer (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: Your changes have been saved.
fr: Vos modifications ont été enregistrées.

en: Other
fr: Autre

en: Hidden
fr: Caché

en: Reset to Defaults
fr: Réinitialiser aux valeurs par défaut
