Tab Tamer (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Other
gu: અન્ય

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ
