Tab Tamer (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Options
he: אפשרויות

en: Other
he: אחר

en: Hidden
he: מוסתר
