Tab Tamer (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Other
hu: Egyéb

en: Hidden
hu: Rejtett
