Tab Tamer (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Options
id: Opsi

en: Other
id: Lainnya

en: Hidden
id: Tersembunyi
