Tab Tamer (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: Options
is: Möguleikar

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Hidden
is: Falið
