Tab Tamer (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: Options
it: Opzioni

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Other
it: Altro

en: Hidden
it: Nascosto
