Tab Tamer (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់
