Tab Tamer (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Other
ku: هیتر

en: Hidden
ku: شارراوە
